SBS autoškola Šumperk
 

Úvodem

Druhy výcviků

Proč si vybrat naši autoškolu

Ceník výcviků

Jak začít

Naši lektoři

Školení řidičů

O nás

Kontakt

 SBS Autoškola Šumperk

Bludovská 12, Šumperk
Tel./fax: + 420 583 212 037
mobil:    + 420 604 306 081
autoskola.sbs@tiscali.cz

 

 

O nás

Naše společnost SBS Autoškola Šumperk, s.r.o. byla založena již v roce 1992 dvěma společníky p. Miroslavem Bělíčkem a p. Miroslavem Sumcem. Od těchto jmen je odvozen název Společnost Bělíček a Sumec.

Společnost má dlouholetou tradici a veliké zkušenosti s výcvikem nových řidičů a v neposlední řadě i řidičů profesionálů. Od jejího založení prošlo výcvikem několik tisícovek spokojených žadatelů  o řidičská oprávnění.
Od roku 1995 jsme prováděli a stále provádíme výcvik v řízení vozidel všech skupin pro Armádu ČR v Olomouci, Přerově, a v současné době i ve vojenském útvaru ve Vyškově. Od loňského roku provádíme také výcvik vojáků v řízení vozidel, v jediném vojenském gymnáziu v ČR v Moravské Třebové.
Pravidelně se zůčastňujeme akcí BESIP (bezpečnost silničního provozu) a výuk bezpečnosti silničního provozu na šumperských školách.
Při výjezdu ze Šumperka směr Bludov na ulici Zábřežské, jako jediná autoškola v Šumperku, máme ve vlastnictví autocvičiště pro výcvik všech skupin řidičských oprávnění včetně nezbytného zázemí.
Společnost sídlí na ulici Bludovská 12 v Šumperku, kde byla již dříve státní autoškola. V budově se nachází zázemí včetně kanceláře, učebna teorie a moderní učebna pro výuku jízdy na trenažéru. Ta je v současné době velkým lákadlem pro nové adepty v řízení vozidel skupiny B.

       
Sídlo firmy Autopark Moderně vybavená učebna Moderní trenažér
       

SBS Autoškola Šumperk, Bludovská 12, Šumperk, Tel./fax: 583 212 037, mob: 604 306 081, autoskola.sbs@tiscali.cz

webdesign SM design